Ahşap Bahçe Şemsiyesi - Ahşap Vadi Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Günümüzde gelişen sanayiyle birlikte hayatlarımız plastiğin etrafında şekilleniyor.

Ahşap Vadi olarak evlerimizin bahçelerinde, otellerde, kafetertaya ve benzeri alanlarda kullanabileceğimiz ahşap dekoratif ürünler ile ahşap bahçe şemsiyeleri üretiyor daha sağlıklı materyallerle hayat kalitemizi arttırmayı amaç ediniyoruz.

  • Ürünlerimizi 1. Kalite ahşap malzemeden üretmekteyiz.
  • Ürünlerimizin tamamı kendi üretimimizdir.

Ahşap Vadi'ye yani Bahçe Şemsiyeleri Dünyasına Hoş Geldiniz!

Whatsapp'tan Yaz
Başlangıç

2019'un Eylül ayında faaliyete geçen firmamız günümüzde de yeni ahşap dekorasyon ürünleri ve ahşap bahçe şemsiyeleri üretmeye devam etmektedir.

Çalışan Sayısı

Tasarım, Üretim ve E-ticaret kısmımız ile tam 10 kişilik dinamik kadrosu ile üretmek için hazırız!

Amaçlar

Ahşap Vadi olarak evlerimizin bahçelerinde, otellerde, kafeterya ve benzeri alanlarda kullanabileceğimiz ahşap bahçe şemsiyeleri ve bahçe dekorasyon ürünleri üretiyor daha sağlıklı materyallerle hayat kalitemizi arttırmayı amaç ediniyoruz.

Tecrübe

Ahşap Vadi tasarım anlanında kendilerini geliştiren ve ürettiği tasarımlarla kendi alanlarlarında bir araya gelen bir ekipten oluşmaktadır.

Hali hazırda tüm kadromuz 2014 yılından bu yana kendi alanında hizmet vermekte ve birçok çevrede kendini ve becerilerini kanıtlamıştır. Yetkinliklerini kanıtlamış ve ihtisasını tamamlamış çalışan kadromuzla ürünler üretmeye devam etmektekteyiz.

Referanslarımızdan Bazıları

Misyonumuz
Doğru kalite-fiyat oranini hizli hizmet ile sağlayarak, kali̇teli ürün yelpazesi̇yle kullanici beklenti̇leri̇ni̇ en üst düzeyde karşilamak.
Vizyonumuz
Kali̇teli, yenilikçi̇ ve farkli ürünler üreten, konfor kültürünü Türki̇ye'ni̇n dört bi̇r yanina tüketi̇ci̇lerle buluşturup, müşteri̇leri̇n kendilerini iyi hi̇ssedeceği̇ ve keyi̇fle zaman geçi̇receği̇ ortamlar sunarak, sektörün en beğeni̇len ve terci̇h edi̇len markalarindan olmak.
Herhangi Bir Aksaklık Halinde
Alım esnasında ya da alım sonrası yaşanılan herhangi bir sorun ile karşılaşılması halinde iletişim numaramızı ya da iletişim mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.
Hakkımızda Yorumlarınız

Bizi sizden dinleyin!

Sende Bizim İçin Yorumunu Yap, Listeleyelim!

Ahşap Vadi: Kataloğumuzu incelemek için lütfen tıklayınız.

Bahçe Şemsiyeleri ve Bahçe Dekorasyon Ürünleri.

Ahşap Vadi: Tüm sorularınız için buradayız!

Daha ayrıntılı bilgi ve tüm sorularınız için lütfen aramaktan çekinmeyin.


Yukarı