Gizlilik Politikası

Bu politika, Ahşap Vadi sitesini kullanan kullanıcılar içindir.

Gizlilik Politikası dediğimiz bu politika kişisel verilerinizin sitemde nasıl korunduğunu ve ne şekilde kullanıldığını göstermektedir. Web sitemizi kullanarak, Gizlilik Politikamın hüküm ve şartlarını kabul etmektesiniz.

Bu site (Ahşap Vadi), kullanıcıların kendisine Ahşap Vadi adlı site üzerinden elektronik platformda gönderilen kişisel verileri üçüncü kişilerle, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamı ve kişisel verilerin toplanması ile ilgili açıklanan gayedışına çıkılmayacak, satılmayacak veya kullandırmayacaktır. Ahşap Vadi’nin Kişisel Veriler Politikası aşağıda yer almaktadır.

IP Numaraları

Algoritma kaynaklı sorunların belirlenmesi ve Web Sitesi'nde oluşabilecek sorunların hızlıca halledilebilmesi için, Ahşap Vadi, gerekirse kullanıcıların IP adresini tespit ederek bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları anonim olarak tanımlamak ve kapsamlı demografik araştırma amacıyla kullabilir.

Anonim Veriler

Ahşap Vadi tarafından istenilen bilgiler ya da kullanıcının paylaştığı bilgiler veyahut site üzerinden yapılan işlemlerle ilgili bilgiler Ahşap Vadi ve işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından (kullanıcının kimliği ifşa edilmeden) anonim olarak çeşitli istatistiksel değerlendirmeler, veri tabanı oluşturma vb. durumlar için kullanılabilir.

Kullanıcı verilerinin açıklanabildiği durumlar

Kullanıcıya ait kişisel veriler, ad-soyad, adres, telefon numarası, e-posta adresi ve kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü bilgiyi içermektedir. Ahşap Vadi, işbu gizlilik politikasında aksi belirtilmedikçe kişisel verilerden bazılarını Ahşap Vadi'nin işbirliği içinde olduğu şirketler hariç diğer üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

E-bülten gönderimleri ve duyurular

Ahşap Vadi, kullanıcılarını inovatif gelişmeler, güncel olaylar ve kendi alanları hakkında bilgi paylaşımı amacıyla belirli zamanlarda e-bülten gönderimi yapabilir. Gerekli gördüğü zamanlarda ya da 3. parti ortaklarıyla anlaşması durumunda tanıtım ve bilgilendirme içerikli Kampanya / Teklif duyuruları gönderebilir. Kullanıcılar bu e-postaların kendilerine ulaşmasını e-postanın alt kısmında açıklandığı üzere, belirtilen linke tıklayarak engelleyebilirler. Herhangi bir zamanda günlük posta gönderim listemizden çıkmak isterseniz, iletişim sayfasından bunu oyun@ahsapvadi.com'a belirtiniz.


Ahşap Vadi: Kataloğumuzu incelemek için lütfen tıklayınız.

Bahçe Şemsiyeleri ve Bahçe Dekorasyon Ürünleri.

Ahşap Vadi: Tüm sorularınız için buradayız!

Daha ayrıntılı bilgi ve tüm sorularınız için lütfen aramaktan çekinmeyin.


Yukarı