01
Analiz

Ahşap vadi olarak tasarımcılarımız yönemtime değil yönetim tasarımcılarımıza bağlıdır. Tasarımcılarımız fikirlerini ve planlarını gerçekleştirilmesine yönelik tercih ettiğimiz ir yaklaşımdır bu. Böylelikle tasarımcılarımızın ahşap oyuncaklarımız ya da ahşap dekorasyon ürünlerimiz için daha derin bir fikir edinmelerini sağlar. Sektördeki ihtiyaçlar analiz edilir ve kilometre taşları tanımlanır. Harcamalar ve gerekli çalışma saatlerinin oluşturulması ile birlikte tahminde bulunmamıza yardımcı olarak bizi gelişimin diğer aşamalarına iter..

02
Dizayn

Bir önceki aşamada edindiğimiz bilgiler, şekilleri ve tasaımları oluşturmak için kullanılır. İlk görüşmeden bu yana kapsamlı araştırma sonuçları ahşabın tasarımını başlatır. Burada olan ise düşünceler karara bağlanır ve denenilen tasarımdan biri iyibir sonuç verene dek ve teknik ekibe gönderilinceye kadar geri bildirimler ve görüşler sunulur.

03
Gelişme

Burada ise fikirler netleşmiş ve süreç, tüm eğlence ve yararlı becerileri karşılayan en iyi ürünü sunmak için tek bir vizyonla çalışır. Tasarımcılarımız ve teknik uzmanlarımız, ahşap oyuncaklarda çocukların hayal gücünü geliştirmesi, el ve göz koordinasyonunu arttırmasına katkıda bulunacak ürünler ve ahşap dekoratif ürünlerde ise odanıza otantik bir hava katacak bir ürün oluşturmak için birlikte çalışır.

04
Test

Ürünümüzün, beklendiği gibi bir sonuç vermesi ve hatasız olmasını sağlamak için çok sayıda testten geçirilir. Birkaç birim test çalışmaları değerlendirilir ve herhangi bir tutarsızlığın görüldüğü her yerde değişiklikler yapılır. İşletmede saatler süren gayretli test çalışmaları, nihai ürünün artık son seviyeye alınmaya hazır olduğu anlamına gelmektedir.

05
Hayata Geçir

Hayata geçirdiğimiz ahşap oyuncak ürünlerde beklentimiz ilk olarak yararlı olmasıdır. Ürünlerimizin çocukların konsantrasyonunu arttırması, algılama ve kavrama yeteneğinin güçlenmesine yarar sağlaması için testler ve tasarım plnaları yapmaktayız. Ahşap Dekorasyon ürünlerimizde ise bulunduğunuz yeri sizlere daha çok sevdirebilirsek ne mutlu bize.

Ahşap Vadi: Kataloğumuzu incelemek için lütfen tıklayınız.

Bahçe Şemsiyeleri ve Bahçe Dekorasyon Ürünleri.

Ahşap Vadi: Tüm sorularınız için buradayız!

Daha ayrıntılı bilgi ve tüm sorularınız için lütfen aramaktan çekinmeyin.


Yukarı